Opisy GG
Gotowe SMS
Filmiki flash
Bramka SMS
Reklama
Aktualizacje
Kontakt

Aktualizacje Aktualizacje

Dodawanie komentarzy Data publikacji 04.02.2009 13:13
Zmuszony byłem do tymczasowego wyłączenia komentarzy dla niezalogowanych użytkowników, ponieważ coraz większa liczba osób prowadzi prywatne dyskusje w komentarzach. A one do tego nie służą! Chcesz z kimś porozmawiać, powyzywać lub pochwalić? Umów się na czat i tam prowadźcie tą rozmowę.

Podobnie sprawa ma się do zalogowanych użytkowników. Możliwość komentowania zostanie im odebrana, jeśli będą dodawać wypowiedzi niepowiązane z daną podstroną.
Zobacz komenatrze Komentarze

Nowy wygląd witryny Data publikacji 01.10.2008 20:52
Przed kilkoma minutami miała miejsce aktualizacja wyglądu. Zrezygnowałem z prawego menu i przeniosłem je na górę. Ten zabieg dał łatwiejszy dostęp do poszczególnych działów, a poruszanie po stronie stało się bardziej intuicyjne.

Mam nadzieję, iż nowy wygląd przypadnie tobie do gustu. Wszelkie słowa krytyki i pochwały proszę kierować do komentarzy.
Zobacz komenatrze Komentarze

Do przodu... Data publikacji 20.08.2008 9:53
Po pierwsze chciałbym wszystkim podziękować za dodawanie linków do Gigante.pl na wasze strony i blogi. Dzięki wam o tej witrynie dowiaduje się coraz więcej ludzi. Już ponad 2 000 osób odwiedza codziennie tą stronę i z dnia na dzień ta ilość rośnie!

Po drugie wielkie dzięki za dodawanie nowych rzeczy na stronę - sam nie dałbym rady. Wysłaliśmy wspólnie już ponad tysiąc różnego rodzaju wpisów, które zostały opublikowane. Wszystkie te wpisy można przeglądać i oceniać w poszczególnych działach.

Pozostaje mi tylko dalej rozwijać Gigante.pl i dodawać z waszą pomocą nowe atrakcje dla poprawy naszego samopoczucia.
Zobacz komenatrze Komentarze

Małe podsumowanie i kilkanaście poprawek... Data publikacji 20.06.2008 10:11
Od ostatniego wpisu minęło już trochę czasu. Przez te niecałe 3 tygodnie dodaliście prawie 300 wpisów, za co serdecznie dziękuję. Niewielka część z nich nie nadawała się do opublikowania lub wymagała drobnych korekt. Przez ten czas przebudowałem kilka podstron, poprawiłem m.in. skrypt odpowiedzialny za rejestrację i wysyłanie emaili z kodem weryfikującym.

Od dziś kolejną atrakcją na witrynie Gigante.plfilmiki. W chwili obecnej nie ma ich wiele, ale liczę, iż wspólnymi siłami to szybko nadrobimy. Wraz z rozrośnięciem się działu planuję stworzyć cos na wzór kategorii: tapety na pulpit. Zachęcam do dodawania i oceniania zgromadzonych materiałów.
Zobacz komenatrze Komentarze

No to zaczynamy zabawę... Data publikacji 01.06.2008 13:54
I stało się... dokładnie 3 lata temu wystartowała witryna Gigante.pl Dziś w 3-cią rocznicę tego wydarzenia z dumą mogę przedstawić jej nową odsłonę. Jest ona uwieńczeniem wielu miesięcy żmudnej pracy, których efekty aktualnie podziwiasz.

W związku z tym, iż człowiek jest osobą niedoskonałą na pewno zdarzyło mi się popełnić jakieś błędy czy to w treści czy w kodzie strony, dlatego apeluję do ciebie o zgłaszanie owych niedopatrzeń. W miarę możliwości będę je poprawiał.

Gigante.pl stworzone jest od zera. Stara odsłona strony będzie dostępna przez pewien czas pod adresem NaWesolo.pl Działy: programy i sklepik zostają definitywnie usunięte ze zbiorów strony. Pozostałe prędzej czy później ukażą się w odmłodzonej i poszerzonej wersji.

Zachęcam do aktywnego udziału w życiu witryny, dodawaniu materiałów i ocenianiu zbiorów. Swoją przygodę z nową odsłoną Gigante.pl zalecam rozpocząć od rejestracji.
Zobacz komenatrze Komentarze

 • Mini panel użytkownika
 • Panel dostępny po zalogowaniu. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta załóż je. Zobacz najlepszych.
  Zarejestrowało się już: 2079 osób
  Zobacz co zyskują zalogowani użytkownicy.
  Oglądających: 9
 • Co szczególnie warto zobaczyć?!
 • Gry internetowe

  Gry przez przeglądarkę

  Masz trochę wolnego czasu i chcesz go ciekawie zagospodarować? Nic prostszego. Znajdź dla siebie ciekawą grę i rywalizuj z tysiącami innych graczy!
| Polityka prywatności | Katalog | Promocja stron | Kontakt |